2017-ci il Gənclər üçün Prezident mükafatlarının verilməsi haqqında Azərbaycan Respublikası Prezidentinin Sərəncamı 2017-02-07 16:00:35 / KONFRANSLAR
Gənclər üçün Prezident mükafatına namizədlərin seçilməsi üzrə Ekspert Komissiyasının təklifinə əsasən və Azərbaycan Respublikası Konstitusiyasının 109-cu maddəsinin 32-ci bəndini rəhbər tutaraq qərara alıram:
Mədəniyyət, elm, təhsil və ictimai fəaliyyət sahələrində xüsusi fərqlənən aşağıdakı şəxslərə 2017-ci il Gənclər üçün Prezident mükafatları verilsin:

Order of the President of the Republic of Azerbaijan on the provision of the Presidential Prize for Youth for 2017 2017-02-07 16:00:35 / CONFERENCES
On the basis of the proposals of the Expert Committee on the selection of nominators for the Presidential Award for young people and in accordance with paragraph 32 of Article 109 of the Constitution of the Republic of Azerbaijan, I resolve:
Provide Presidential Prize for Youth for 2017 to the following persons, particularly distinguished themselves in the fields of culture, science, education and social activities: