İnstitutun layihə baş mühəndisi “Applied Sciences and Engineering” XI Beynəlxalq konfransının Elmi Komitəsinin üzvü seçilib 2016-06-08 12:20:43 / KONFRANSLAR
AMEA İnformasiya Texnologiyaları İnstitutunun layihə baş mühəndisi, texnika üzrə fəlsəfə doktoru Şəfəqət Mahmudova “Applied Sciences and Engineering” (“Tətbiqi elmlər və mühəndislik”) XI Beynəlxalq konfransının Elmi Komitəsinin üzvü seçilib.
Qeyd edək ki, 3-4 sentyabr 2016-cı il tarixlərdə Malayziyada keçiriləcək konfransın materialları “Thomson Reuters”, “Academic journal database”, “EBSCO”, “Google Scholar”, “Pak Academic Search”, “Microsoft Academic Search” və s. indeksləşmiş bazalarda nəşr olunacaq.

Institute chief engineer of the project "Applied Science and Engineering" was selected as a member of the Scientific Committee of the XI International Conference 2016-06-08 12:20:43 / CONFERENCES
Institute of Information Technology of the project's chief engineer, PhD Shafagat Mahmudova "Applied Science and Engineering" ("Applied sciences") has been elected as a member of the Scientific Committee of the XI International Conference.
Note that, to be held September 3-4, 2016 at the conference in Malaysia, "Thomson Reuters", "Academic journal database", "EBSCO", "Google Scholar", "Pak Academic Search", "Microsoft Academic Search", etc. . indexed databases will be published.