Birinci Avropa Oyunlarının açılış mərasimini az.baku2015.com saytında canlı izləmək mümkün olacaq 2015-06-09 09:54:17 / KONFRANSLAR
İyunun 12-də keçiriləcək Birinci Avropa Oyunlarının açılış mərasimini az.baku2015.com saytında canlı izləmək mümkün olacaq.
Açılış mərasimi iyunun 12-də, yerli vaxtla axşam saat 9-da başlayacaq. Oyunların Təşkilat Komitəsindən qeyd edilib ki, mərasim az.baku2015.com saytında və bütün dünyada canlı nümayiş olunacaq. “Bakı 2015”-in möhtəşəm açılış mərasimində Azərbaycanın milli mədəniyyəti və Bakı şəhərinin müasir Avropadakı əhəmiyyətli yeri təntənəli surətdə qeyd olunacaq.

The opening ceremony of the Games will be watched live on az.baku2015.com 2015-06-09 09:54:17 / CONFERENCES
The opening ceremony will be held on June 12, the first European Games will be watched live on az.baku2015.com.
The opening ceremony on June 12, will start at 9 pm local time. According to the Organizing Committee of the Games, the ceremony will be shown live worldwide on az.baku2015.com. "2015" and the city's spectacular opening ceremony of the national culture is an important date in Europe will be celebrated solemnly.