İnstitutun əməkdaşı Moskva Dövlət Universitetinin Dövlət İmtahan komissiyasında təmsil olunur 2017-05-31 12:00:00 / MÜHÜM HADİSƏLƏR
AMEA İnformasiya Texnologiyaları İnstitutunun şöbə müdiri Gülnarə Nəbibəyova Lomonosov adına Moskva Dövlət Universitetinin Bakı filialının “Tətbiqi Riyaziyyat” fakültəsində Dövlət İmtahan komissiyasının üzvü təyin edilib.
G.Nəbibəyova mayın 30-dan etibarən universitetin riyaziyyat ixtisasının bakalavr və magistr pillələri üzrə buraxılış kvalifikasiya işləri və magistr dissertasiyalarının müdafiəsi üçün təşkil edilmiş Dövlət İmtahan komissiyalarının işində iştirak edir.

Chief of the Department of the Institute is represented at the State Examination Commission of Moscow State University 2017-05-31 12:00:00 / IMPORTANT EVENTS
Head of Department of the Institute Information Technology Gulnara Nabibayova has been appointed a member of the State Examination Commission of the Baku branch of Moscow State University named after Lomonosov "Applied Mathematics" faculty.
G.Nabibayova takes place State Examination Commission from May 30 established for the Master's Thesis Defense and final qualification on bachelor and master degree of mathematics in university.